Trójkątne bikini

Zmień swoją kolekcję damskich majtek o kobiecy akcent i ładne wzory, które będą służyć modistce w tobie. Teraz jest świetny czas, aby ulepszyć swoje stare majtki do misternie zaprojektowanych stylów, które obejmują majtki hipsterskie, szorty, stringi, figi bikini i wiele innych.
Trójkątne bikini to styl, który natychmiast rzuca się w oczy, gdy myślimy o wspaniałych piaszczystych plażach i krystalicznie czystej, błękitnej wodzie. Dobrą wiadomością jest to, że możesz nosić te stylowe damskie majtki na co dzień, nie tylko jako strój plażowy.
Wskazówka: Idealne do dżinsów z głębokim dekoltem lub dla kobiet, które chcą afiszować się z figurą klepsydry.

Dokonaj świadomych wyborów, zanim kupisz bieliznę dla kobiet – Wybierz majtki damskie według okazji.
Jeśli chcesz zepsuć sobie wybór, jeśli chodzi o kolekcję majtek, możesz urozmaicić swoje opcje z Laurene. Dostaniesz mnóstwo stylów w różnych nadrukach i materiałach, które możesz kupić zgodnie z potrzebami.

Pozwól, że przedstawimy Ci go, aby ułatwić Ci wybór:
Wybierz majtki według swoich sukienek
Zdecydowanie nie chcesz przeżywać chwili z powodu niedopasowania między twoją sukienką a bielizną. Aby uniknąć takich sytuacji, dobieraj majtki do sukienki, którą masz na sobie:
Wybierz bieliznę dla kobiet w zależności od typu ciała
Musisz określić swój typ sylwetki, co pomoże Ci wybrać majtki, które będą idealnie do Ciebie pasować.

  1. Trójkątny kształt: Jeśli dolna połowa jest pełniejsza w porównaniu z górną częścią Twojego tyłka, hipster z wysokim stanem lub szorty mogą pomóc Ci rozwiązać problem.
  2. Kwadrat: Jeśli chcesz nadać swoim kwadratowym pośladkom krągły wygląd, wybierz majtki z wysokim stanem i dołem pośrodku.
  3. Odwrócony trójkąt: ten kształt tyłka oznacza, że ​​pośladki są szersze u góry i węższe przy pomocy, dlatego warto stawiać na takie figi, które zapewniają pełne zakrycie.
  4. Okrągły: Unikaj majtek z pełnym zakryciem, ponieważ mogą nie pasować. Sięgnij raczej po stringi .

Wiesz, jaka jest teraz odpowiednia bielizna damska? Nie czekaj dłużej i od razu kupuj w Laurene. Rozumiemy zmieniające się trendy, dlatego stworzyliśmy szeroką gamę majtek damskich, odpowiednich do każdego typu sylwetki. Przełamaliśmy monotonię podstawowych czerni, bieli i aktów dzięki naszym stylowym wzorom w niesamowitych kolorach i wzorach. Możesz również przejrzeć naszą tabelę rozmiarów majtek, aby uzyskać idealne dopasowanie i styl bez żadnych problemów.