Categories Laurene

Majtki z koralikami

Majtki z koralikami są zarówno eleganckie, jak i erotyczne, o wyrafinowanym wyglądzie i zmysłowym dotyku. Podniecą Ciebie i Twojego partnera swoim niewiarygodnym seksownym designem i subtelną stymulacją, jaką zapewniają Twoim intymnym częściom.

Dlaczego warto nosić perłowe stringi?
Diamenty mogą być najlepszym przyjacielem dziewczyny, ale perły będą twoją nową ulubioną biżuterią. Perłowe stringi zostały zaprojektowane tak, aby ocierały się o strefy przyjemności , dając subtelnie stymulujący efekt. Nigdy jeszcze spacerowanie nie było tak zabawne!

Podczas gdy twoje perłowe stringi mogą podniecić cię z powodu niewielkiej stymulacji, podnieca twojego partnera swoim seksapilem. Będą zachwyceni, gdy odkryją cenne perły ukryte pod twoimi ubraniami!
Wiesz, że chcesz wypróbować bieliznę perłową, ale jaki jest dla Ciebie odpowiedni projekt? Poniżej znajdują się opisy wszystkich najpopularniejszych modeli bielizny perłowej.

Perłowe majtki
Jeśli kochasz wygląd pereł, ale nie czujesz się dobrze w dotyku, wypróbuj perłowe majteczki!

Dzięki dodatkowej tkaninie między nogami i tyłem ta opcja jest wygodniejsza i mniej odsłaniająca niż perłowe stringi.

Perłowe stringi
Dla kupujących złotowłosą, którzy chcą bielizny perłowej, która jest akurat odpowiednia ilość wygodnej i erotycznej, wypróbuj perłowe stringi.

Mają dodatkowy materiał między nogawkami dla większego komfortu. Nie oznacza to, że nie odniesiesz korzyści z subtelnego pocierania pereł o swoją perłę; materiał zwykle ma w środku otwór, przez który przechodzi sznur pereł.

Perłowe stringi zwykle nie mają zakrycia z tyłu, co zapewnia bezczelny wygląd, który doprowadzi twojego partnera do szaleństwa.

Dla śmiałków i ryzykantów, którzy chcą w pełni erotycznych doznań perłowej bielizny, przygotowaliśmy perłowe stringi. Bez materiału podtrzymującego, tylko proste perły, ten wygląd nie jest dla osób o słabych nerwach.