Categories Laurene

Biustonosz do głębokiego dekoltu

Biustonosz do głębokiego dekoltu – Jaki biustonosz dobrać do swojego dekoltu?


Pod lekkim letnim strojem lub fantazyjną suknią ślubną nie zawsze łatwo jest zorientować się, jaką bieliznę nosić. każda kobieta może dodać odrobinę kobiecości, odsłaniając mniej lub bardziej swój dekolt. Każdy biustonosz pozwala na zdefiniowanie konkretnego kształtu. Głęboki dekolt lub okrągły dekolt, każdy znajdzie coś dla siebie.


Dekolt w serek lub skrzyżowany dekolt
Idealny dla małej klatki piersiowej, dekolt w szpic jest idealny dla kobiet, których wymiary mieszczą się między miseczką A a miseczką B . To wycięcie, które odsłania część biustu aż do połowy klatki piersiowej, ma tendencję do wydłużania sylwetki. Aby uzyskać efektowny i zmysłowy wygląd, zalecamy wybór biustonosza typu demi-cup , seksownego biustonosza półpełnego lub typu głębokiego . Ta bielizna z fiszbinami może mieć wielokierunkowe, proste, skrzyżowane lub wiązane paski, w zależności od projektu. Aby uzyskać bardzo kobiecy wygląd, koronkowy dodatek, który zakrywa miseczki, jest idealny do odsłonięcia pod półotwartą koszulą.

Kwadratowy lub prosty dekolt
Kwadratowy kształt odsłania zmysłowość zmysłowych piękności . Idealnie dopasowany do sylwetek kobiet z większym biustem, kwadratowy dekolt rzuca światło na kobiece kształty. Bezpośrednio zainspirowany krojem XVIII- wiecznych sukien, które często miały proste wcięcie ozdobione białą koronką, ten elegancki dekolt może być zarówno szykowny, jak i konserwatywny. Biustonosz z fiszbinami typu demi-cup , niezbędny element garderoby, z pewnością wyeksponuje duży biust.

Dekolt gorsetowy
Nieodłączny od bielizny ślubnej, ale także sprzymierzeniec małych letnich sukienek bez ramiączek, biustonosz bez ramiączek to pozycja obowiązkowa w szafie z bielizną każdej kobiety. Gorset, zwykle zaprojektowany z odpinanymi ramiączkami, to wyrafinowana bielizna, która znajduje się w połowie drogi między biustonoszem a gorsetem. Jednak kiedy mówimy o gorsetowym dekolcie, mamy na myśli ogólnie biustonosz typu bandeau , który dobrze pasuje do stylizacji z odkrytymi plecami . Miseczki często zakrywają tylko połowę biustu i mają dość głęboko wycięty środek. Klatka piersiowa jest lekko uniesiona, jak w przypadku gorsetu, dzięki lekkiemu uciskowi pod klatką piersiową. Uwielbiamy ten styl, w którym ramiona są odsłonięte. Polecany jest przede wszystkim przy małym biuście, ponieważ zapewnia jedynie lekkie podtrzymanie.