Torebki i plecaki damskie

Jeśli chodzi o pielęgnację torebek damskich, istnieje wiele informacji i może być trudno odszyfrować fakty od fikcji lub dowiedzieć się, co jest najlepsze, jeśli chodzi o dbanie o torebki damskie na zawsze. Podsumowaliśmy niektóre z najczęstszych nieporozumień…

CHUSTECZKI DLA NIEMOWLĄT SĄ BEZPIECZNE I WYSTARCZAJĄCO DELIKATNE, ABY WYTRZEĆ SZYBKIE ROZLANIA I PLAMY

FIKCJA
Odsuń się od chusteczek dla niemowląt, jeśli chcesz wyczyścić buty, torbę lub kurtkę! Tak, są używane na całym świecie na delikatnej skórze dziecka, ale im mniej mówi się o ich zawartości, tym lepiej. Mogą (i będą) uszkodzić wykończenie na prawie wszystkich wykończeniach skórzanych i tworzą jedynie nagromadzenie taniego produktu, który jest trudny do usunięcia. Aby zapewnić dobrą pielęgnację torebek, używaj bezpiecznego produktu, takiego jak chusteczki.

Kiedy nie używasz torebki, trzymaj ją przykrytą w worku, a jeszcze lepiej, wypchaj ją papierem , aby zachowała swój kształt. Choć może to być kuszące, aby przechowywać swoje piękne torby na widoku, światło słoneczne i kurz nie zrobią im nic złego.

LEPIEJ JEST ZAPOBIEGAĆ NIŻ LECZYĆ

To stary frazes – ale zwykle najlepsza rada jest taka. W przypadku pielęgnacji skóry nie może być to bardziej prawdziwe, od dnia przyniesienia torebki do domu pamiętaj o zabezpieczeniu jej odpowiednim sprayem do skóry przynajmniej raz na dwa miesiące.

ODPLAMIANIE I PIELĘGNACJĘ TOREBEK POZOSTAW PROFESJONALISTOM

Nie daj się skusić, aby usunąć plamę z atramentu z zewnętrznej części torby lub ślad po szmince na wyściółce – zostaw to profesjonalistom, którzy dysponują specjalistycznymi produktami, które potrafią unieść prawie wszystko z delikatnej i porowatej skóry. Ryzykujesz wyrządzenie więcej szkody niż pożytku, próbując trochę majsterkowania.

Jeśli potrzebujesz porady, jak dbać o torebki, możesz skontaktować się bezpośrednio z Bossino