Categories Bossino

Bielizna męska

Powinniśmy prawdopodobnie zacząć od stwierdzenia, że ​​ta instrukcja nie ma być w żaden sposób protekcjonalna; jesteśmy pewni, że znasz właściwą technikę zakładania męskiej bielizny . Zlokalizuj przednią saszetkę, umieść prawą stopę w odpowiednim otworze, a następnie podciągaj spodnie, aż będą ciasno przylegały do ​​talii – ładnie i łatwo!

Jest jednak więcej!

Mieszanka bokserek i fig. Seksowne bokserki łączą w sobie materiał zakrywający nogawki bokserek z pieszczotą miękkością i wspierającą elastyczność pary majtek. To najpopularniejszy obecnie rodzaj męskiej bielizny , ponieważ jest modny, przytulny i funkcjonalny.

Aby zagwarantować Ci najlepsze dopasowanie i najlepszą zabawę, jaką można sobie wyobrazić, musimy omówić szczegóły noszenia bokserek. W końcu jest niewiele rzeczy gorszych niż zła para dżinsów.

Czy istnieje odpowiednia metoda noszenia bokserek dla mężczyzn?
Wiesz już, jak założyć bokserki, prawda? Zlokalizujesz przód spodni, wsuwasz nogi w otwory i podciągasz je do pasa.

Jednak przyzwoita para bokserek może być bardzo wygodna lub wyjątkowo niewygodna w noszeniu dzięki tym niewielkim modyfikacjom. Uważaj więc!

Przednia saszetka powinna być Twoim głównym celem po zaciśnięciu bokserek wokół talii. Majtki bokserki męskie pomagają Twojej męskości, delikatnie ją otulają i utrzymują wszystko na swoim miejscu, aby zapobiec opadaniu.

Sugerujemy, aby ubrudzić sobie ręce i trochę poruszyć, aby to zrobić. Dopóki wszystko wisi wygodnie w wybranej przez Ciebie pozycji, bokserki zrobią wszystko, aby je tam utrzymać. Jeśli chodzi o wysoką liczbę plemników, ważne jest, aby upewnić się, że kulki są również kołysane przez materiał i nie są przez niego zmiażdżone ani przytłumione.

Widać, że wybór spodni, które dobrze pasują, wiąże się z kilkoma czynnikami.

Nogi staną się teraz w centrum uwagi. Aby zapobiec zbijaniu się materiału na nogach, pociągnij w dół krawędzie otworów na nogi i upewnij się, że wygodnie przylegają do skóry. Jest to kluczowy krok, którego nie należy pomijać, ponieważ przestanie on ocierać się o ubranie, które nosisz na dżinsach.

Jaki rozmiar powinny mieć bokserki?
Bokserki męskie nie powinny być ciasne ani niewygodne. Zostały zaprojektowane z elastycznym krojem, który zapewnia równe wsparcie i komfort, aby dopasować się do kształtu ciała. Powinny ładnie trzymać z przodu i spoczywać na skórze na nogach.

Powierzymy Ci wybór najdogodniejszej lokalizacji opaski, która powinna (oczywiście) leżeć na lub tuż poniżej Twojej naturalnej talii, w miejscu, w którym nosisz ubranie.

Jeśli moje bokserki są za małe, skąd mam wiedzieć?
Jeśli wystąpią poniższe sytuacje, Twoje bokserki są za małe.

  • Masz trudności z włożeniem nóg przez otwory na nogi i wygodne podciągnięcie ich do właściwej pozycji.
  • Majtki bokserki męskie są niewygodne dla skóry i uciskają w nieodpowiednich miejscach. Nigdy nie powinno się tego robić.
  • Twoja skóra jest ściągnięta w talii.
  • Tkanina jest niewygodna, miażdży i/lub całkowicie ogranicza.
  • Twoje nogi nie poruszają się zbyt łatwo w pełnym zakresie ruchu.
  • To pewna wskazówka, że ​​majtki bokserki, które nosisz, są dla ciebie za ciasne, jeśli napotkasz którykolwiek z tych niepokojących skutków ubocznych. Jeśli tak, od razu poszukaj pary zastępczej, która lepiej do Ciebie pasuje.

Porady dotyczące prawidłowego noszenia bokserek

  1. Określ, gdzie twoja talia jest najbardziej wygodna
    Chociaż różni się to w zależności od osoby, jak już powiedzieliśmy, często opiera się na biodrach i opada wzdłuż tej samej linii, co reszta dolnej części ciała. Pamiętaj, że krótki pas bokserki nie powinien w żaden sposób podrażniać Twojej skóry. Aby wyczuć działanie gumki, powinna ona przyjemnie leżeć na niej, bez wbijania się w nią.

Zamiast szacować swój rozmiar, zmierz talię sznurkiem, aby zapewnić optymalne dopasowanie w pasie. Dobrym pomysłem jest być nieco bardziej dokładnym, aby uzyskać idealne dopasowanie, które nie podrażni Twojej skóry. Pamiętaj, że chcesz, aby miękko spoczywał na Twojej skórze, nie wbijając się w nią.

Upewnij się, że tkanina raczej obejmuje niż zwęża
Bielizna męska
nie powinna drapać skóry ani w inny sposób ją ograniczać; powinna ściśle przylegać do krzywizn twojego ciała. Powinna dawać poczucie bezpieczeństwa i komfortu, a nie uwięzienia. Wszystko w środku powinno mieć wystarczająco dużo miejsca, aby oddychać i czuć się wspierane.

Tak długo, jak mówimy o ochronie twoich intymnych częściach ciała, powinieneś trochę potrząsnąć wszystkim, gdy rano zakładasz spodnie. Dzięki temu wszystko zostanie umieszczone w preferowanej przez Ciebie pozycji i tam pozostanie. Pamiętaj, że lubią być trzymane bezpiecznie i wygodnie.