Męskie stroje kąpielowe

Spójrzmy prawdzie w oczy, wszyscy lubimy dobrze wyglądać na plaży. Funkcjonalność jest ważna przy wyborze szortów kąpielowych , ale jeśli nie sprawiają one, że czujesz się pewnie na piasku, jaki to ma sens? Od kąpielówek po Męskie stroje kąpielowe na deskę , w świecie męskiej odzieży plażowej jest duży wybór .

Proste wyszukiwanie w Internecie może czasami sprawić, że poczujesz się przytłoczony nadmiarem informacji. Na szczęście możemy poprowadzić Cię we właściwym kierunku męskiej odzieży plażowej , która jest pochodzi od najlepszej marki strojów kąpielowych na świecie Bossino.

Dlaczego męska odzież plażowa powinna być wszechstronna?
Dla wielu osób plaża może być atrakcyjnym miejscem, w którym można wrócić do pływania . Ale chodzenie na plażę to o wiele więcej niż tylko wejście do morza. Rozważmy różne aktywności na plaży, aby zorientować się, jak powinny wyglądać męskie stroje kąpielowe.

 • Opalanie się
 • Siatkówka
 • Pływanie
 • Kemping
 • Windsurfing
 • Grille
 • Joga
 • Imprezowanie
 • Paddleboarding

Oczywiste jest, że dobra para szortów kąpielowych musi być w stanie dostosować się do różnych ruchów ciała, być wygodna i radzić sobie z atakiem światła UV i słonej wody.

Do pływania, uprawiania sportu, rozmów i spacerów potrzebujesz odpowiedniego stroju kąpielowego . Nowe produkty i bestsellery z areny są zbudowane z myślą o trwałości – z projektami, które również przyciągają wzrok. Dowiedzmy się razem, jaki rodzaj męskiej odzieży plażowej jest dostępny i jak dobrać odpowiedni strój kąpielowy do sylwetki.

Dwa rodzaje męskiej odzieży plażowej : elastyczna i nieelastyczna
Wybór męskiego stroju kąpielowego to nie tylko kwestia wyglądu. Występują w różnych kształtach i materiałach; znalezienie idealnego stroju kąpielowego może mieć ogromne znaczenie pod względem komfortu.

Istnieją dwie różne kategorie męskiej odzieży plażowej : elastyczna i nieelastyczna. Te pierwsze są ciasno dopasowane i mają niewielkie rozmiary. Te ostatnie są wykonane z tkaniny (takiej jak nylon, poliamid, mikrofibra czy poliester) i bardziej przypominają spodenki.

ELASTYCZNA ODZIEŻ PLAŻOWA
Jeśli chodzi o elastyczne stroje plażowe , masz trzy różne opcje stylu/długości:

 • Slipy: to klasyczne stroje kąpielowe , które są bardzo popularne w Europie. Są dyskretne, wygodne i dostępne w różnych wysokościach talii.
 • Spodenki z niską talią: te spodenki są tak krótkie jak majtki, ale są nieco dłuższe. Nadal eksponują większość twoich ud o długości zaledwie 15 centymetrów (cm) lub mniej.
 • Szorty: Szorty są podobne do wysokich majtek, ale mają dłuższą długość od 15 cm do 23 cm.

NIEELASTYCZNA ODZIEŻ PLAŻOWA
Jeśli wybierzesz nieelastyczną odzież plażową , oto opcje:

 • X-szorty: to krótsza wersja klasycznych szortów o zaledwie 32 cm.
 • Szorty: to bardziej swobodny typ stroju kąpielowego o długości 36,6 cm, który opada tuż nad kolanem.
 • Bokserki: Są to spodenki o długości gdzieś pomiędzy bermudami a zwykłymi szortami. Mają około 41,5 centymetra długości.
 • Bermudy: bardzo popularne wśród surferów na całym świecie, są to miękkie, lekkie szorty, które sięgają do kolan. Dostępne są również jako długie bermudy o długości 50,5 cm.

Która odzież plażowa jest odpowiednia dla Twojego typu sylwetki?
Na szczęście nasz świat staje się coraz bardziej otwarty, a branża męskiej odzieży plażowej reprezentuje tę zmianę. Bez względu na to, do jakiej sylwetki pasujesz, istnieje kategoria męskiej odzieży plażowej , która pomoże Ci czuć się pewnie na plaży lub przy basenie.

Gdy już wiesz, jaki rodzaj stroju plażowego jest dla Ciebie odpowiedni, możesz wybrać kolor lub spodenki kąpielowe z nadrukiem , które najbardziej Ci się podobają — na przykład spodenki kąpielowe z logo , wielokolorowe lub kwieciste

WYSOKI I MUSKULARNY TYP CIAŁA
Kształt Twojego ciała: Jesteś wysoki, wyszczerbiony i masz dobre proporcje. Masz sylwetkę prawdziwego sportowca.

Co wybrać: Od majtek po bermudy, każdy kostium kąpielowy będzie na Tobie dobrze wyglądać. Wybierz odpowiedni kolor do odcienia skóry. Jeśli masz jasną karnację, wybierz jasne kolory. Jeśli masz ciemniejszą karnację, wybierz kolory, które tworzą ładny kontrast. Jeśli jesteś bardzo umięśniony, możesz chcieć unikać majtek i trzymać się szortów o średniej długości , chyba że chcesz wyglądać jak kulturysta.

WYSOKA I SZCZUPŁA BUDOWA CIAŁA
Kształt Twojego ciała: Masz smukłe ciało i jesteś wysoki. Twoje nogi są dość szczupłe, a ramiona mniej więcej tej samej szerokości co biodra.

Co wybrać: Nieelastyczne bermudy lub zwykłe szorty to dobry wybór. Unikaj majtek lub strojów kąpielowych , które są zbyt krótkie lub elastyczne. Sprawią, że będziesz wyglądać na jeszcze wyższą i zwrócą uwagę na szczupłe nogi.

WYSOKI I KRĘPY TYP CIAŁA
Kształt Twojego ciała: Jesteś wysoki i krępy.

Co wybrać: szorty kąpielowe bermudy lub zwykłe szorty (elastyczne lub nieelastyczne) to idealny wybór. Wybierz jednolite kolory lub prosty wzór, aby wyglądać na zrównoważony.

KRÓTKI I MUSKULARNY TYP CIAŁA
Kształt Twojego ciała: Masz zgrabne, muskularne ciało, ale nie jesteś zbyt wysoki.

Co wybrać: Idealny strój kąpielowy dla Ciebie sprawi, że będziesz wyglądać na wyższą. Nie wybieraj bermudów do kolan. Dobrą opcją są figi, szorty X i szorty z niskim stanem, które wydłużają nogi i pozwalają skupić się na mięśniach brzucha.

KRÓTKA I SZCZUPŁA SYLWETKA
Kształt Twojego ciała: Nie jesteś bardzo wysoki i masz szczupłe, ale niezbyt umięśnione ciało.

Co wybrać: Elastyczne szorty są dla Ciebie idealne. Nie wybieraj długich lub luźnych strojów kąpielowych , które mogą zwracać uwagę na fakt, że nie jesteś zbyt wysoki.

KRÓTKI I KRĘPY TYP CIAŁA
Kształt Twojego ciała: Nie jesteś zbyt wysoki i nosisz kilka dodatkowych kilogramów na niektórych częściach ciała.

Co wybrać: Figi kąpielowe o wysokim kroju są idealne, aby Twoje nogi wyglądały na dłuższe. Zalecane są pionowe paski lub dopasowany krój, ponieważ wyszczuplają.

Jak wspomniano wcześniej, wybór może być przytłaczający. Ale kiedy wiesz, czego szukasz, nie jest tak źle. Mamy nadzieję, że znalazłeś odpowiednie stroje kąpielowe , które pomogą Ci dumnie prezentować się w miesiącach letnich.

Funkcjonalność jest najważniejsza, jeśli chodzi o kupowanie odzieży sportowej, ale nie pozwól, aby powstrzymało Cię to przed noszeniem strojów plażowych , które pasują do Twojego stylu. Niezależnie od tego, czy chcesz się wyróżniać, czy wtapiać, znajdziesz parę szortów kąpielowych z Twoim imieniem i nazwiskiem.

Pamiętaj, że ważne jest, aby zastanowić się, co będziesz robić na plaży i kupić odpowiednią odzież do swoich zajęć. Zastanów się, czy elastyczne, czy nieelastyczne też będą dla Ciebie lepsze.

Znajdziesz tu męską odzież plażową dla każdego typu sylwetki, bądź pewny, gdy wybierzesz odpowiednią dla siebie odzież. Nie ma znaczenia, czy jesteś chudy, muskularny czy krępy, wysoki czy niski. Po prostu wybierz ubranie, które sprawi, że poczujesz się komfortowo.