Spodnie męskie

Wyraziste kurtki i najnowsze trampki zawsze znajdą się na szczycie męskiej listy pożądania, ale nie pozwól, aby mocny klosz przesłonił Ci to, co najważniejsze. Właściwy typ spodni dla mężczyzn może być najcichszym elementem, jaki nosisz, ale pomyl się i natychmiast przytępisz blask modnych ubrań, których tak długo uganiałeś.

Tak, łatwo jest po prostu włożyć do wypróbowanych i przetestowanych, dopasowanych czarnych dżinsów po raz enty, ale jest cała garderoba pełna topowych spodni, które będą wyglądać tak samo elegancko, jeśli tylko połowa szansy. Oto niektóre z niedocenianych rodzajów spodni dla mężczyzn, których mogłeś nie brać pod uwagę, ale zdecydowanie powinieneś.

SZTRUKSOWE SPODNIE MĘSKIE
Niegdyś wyłącznie domena fikcyjnych (i prawdziwych) mieszkańców akademii, sztruks jest jednym z najbardziej niedostatecznie wykorzystywanych materiałów w męskim stylu i, jeśli jest noszony prawidłowo, może stać się nieodzowną parą spodni. Odradza się również moda męska z lat 70. , więc nigdy nie było lepszego czasu, aby zakryć nogi sztruksem.

Sztruks to tkanina składająca się z tkanej, skręconej bawełny lub wełny, w wyniku której powstają równoległe linie (tzw. „wale”). Wełniany sztruks jest najbardziej wytrzymałym rodzajem i szczególnie dobrze się nosi. Tak więc, oprócz odrobiny powierzchownej inteligencji, spodnie sztruksowe wytrzymają sporo szorstkości i upadków. Mogą się jednak trochę rozgrzać, więc najlepiej je zachować na czas, gdy zimno zacznie naprawdę gryźć.

Wbrew czasami dusznym konotacjom sztruks jest genialny, gdy jest ubrany i noszony na co dzień. Spróbuj połączyć parę ciemnych sztruksowych spodni z bluzą i praktycznymi skórzanymi tenisówkami.

Ta tkanina w paski świetnie sprawdza się również, dodając odrobinę osobowości do bardziej formalnego stroju. Sztruksowy garnitur o wąskim kroju będzie doskonałym towarzyszem dla lekkiego golfa i butów z paskiem na imprezę.

WEŁNIANE SPODNIE
Wełniane spodnie męskie, ulubione przez ekspertów modowych (czyli takich, którzy nie ubierają się jak astronauci ) i dyrektorów artystycznych na całym świecie, to powrót do czasów, kiedy dżinsy nie były de facto królem odzieżyi.

Wełniane spodnie, idealne zarówno do stylizacji z innymi, skrojonymi partiami, jak i do upiększenia swobodnego ubioru, od lat są ostoją wśród znawców branży – a ich popularność nie słabnie.

Chociaż często widuje się je ubranych w parę tenisówek przez arbitrów fajnie wiszących na zewnątrz loftowych biur, niespiesznie dmuchających na rolkach, ten rodzaj spodni sprawdza się równie dobrze w bardziej tradycyjnym stylu.

CHINOSY Z DIAGONALU
Dobra odzież robocza to zmiana, jeśli chcesz potwierdzić swoje staroświeckie męskie referencje. W chinosach z diagonalu jakość wykonania łączy się z niezawodnością i stylem w idealnym zestawieniu fajnych, które wciąż są wyjątkowo wygodne do noszenia.

Twill wycięty z grubej bawełny, tkany w celu stworzenia powierzchni składającej się z ukośnych równoległych prążków, to tradycyjny materiał, który, jeśli zostanie w niego zainwestowany, zapewni doskonałe obliczenia kosztów zużycia dzięki swojej odporności.

Co więcej, każde zadrapanie pary chinosów z diagonalu opowiada historię – nawet jeśli jedyną „pracą”, jaką w nich wykonujesz, jest obijanie się na Twitterze.

Styl jest nadal, ściśle mówiąc, swobodnym typem spodni, więc noś je z wygodnymi butami , T-shirtem lub kawałkiem dzianiny i topem z overshirtem lub denimem kurtka dla bez wysiłku chłodnego wyglądu po pracy.

LNIANE SPODNIE
Nie tak dawno lniane spodnie były spoconymi, zniekształconymi bloomersami, które nie miały miejsca w stylu i garderobie współczesnego mężczyzny. Na szczęście projektanci wykonali wiele pracy, aby je odrestaurować w ostatnich latach. Zniknęły bezkształtne kroje, zastąpione zwężającymi się, nowoczesnymi liniami nóg, które podkreślają każdy kształt ciała. A mieszanki lnu sprawiają, że są o wiele bardziej praktyczne, mniej podatne na niemożliwe do zagnieceń – a jednocześnie są przewiewne jak zawsze.

Wypróbuj je jako część lnianego garnituru, aby uzyskać elegancki, oldtimerowy klimat, ale bardziej nowoczesny sposób noszenia jest przycięty, z trampkami i zwykłym T-shirtem.

SPODNIE ZE SZNURKIEM
Nie chcąc dramatyzować, eleganckie męskie spodnie ze sznurkiem to najlepsza rzecz, jaka może przytrafić się męskiej odzieży od dekady. Do niedawna sznurki ściągające i elastyczne paski ograniczały się do odzieży sportowej i ogólnie uważano, że nie obchodzi cię to. To oczywiście głupie. Co to było za rewelacja, gdy siadałeś do dużego talerza makaronu i nie czułeś, że twoje spodnie mogą cię przeciąć na pół pod koniec posiłku.

SPODNIE CARGO
Spodnie cargo cieszyły się czymś w rodzaju doniczkowej historii, przechodząc od niezbędnej armii do przerośniętych potworów z wczesnych lat dziewięćdziesiątych. Teraz minęło wystarczająco dużo czasu, aby sprawy nieco się uspokoiły i powróciły w wielkim (i znacznie bardziej stylowym) sposobie.

Kluczem do stworzenia odpowiednich męskich spodni cargo jest zapewnienie, że znajdą się pomiędzy wąskimi a obszernymi, więc pomyśl o dopasowaniu. Jasne, technicznie można wypełnić ich duże kieszenie po brzegi, ale w tym przypadku czyste linie mają przewagę nad praktycznością, więc zostaw je puste.

Standardowe spodnie khaki dobrze pasują do prawie wszystkiego w kolorze granatowym, więc rozważ koszulkę (kolejny wół roboczy) na weekendowy wygląd, który przeszczepia. Tymczasem, jeśli lekkie warstwy nie są opcją, można zatrudnić parę nowoczesnych czarnych spodni cargo wraz z białą koszulą Oxford, szarą bluzą i granatowym płaszczem, aby uzyskać wygląd, który przejdzie kontrolę.