Categories Bossino

Koszule Męskie

Niezależnie od tego, czy kupujesz koszule męskie z wieszaka, czy zamawiasz je na zamówienie, jeśli nie pasują, zmarnowałeś swoje pieniądze. Jeśli krój jest zbyt luźny, wyglądasz niechlujnie; jeśli krój jest zbyt ciasny, wyglądasz i czujesz się niekomfortowo. Oto nasze porady ekspertów, jak uzyskać idealne dopasowanie.

Jeśli chodzi o kupowanie koszul w dzisiejszych czasach, jeden rozmiar nie pasuje do wszystkich. Regularny, dopasowany, chudy, jest prawie tak mylący, jak wybór z menu. Jak więc kupić idealną koszulę i czy to naprawdę ma znaczenie, czy jest super obcisła, czy ma luźne ramiona? I tak będziesz nosić marynarkę, prawda? Cóż, mamy kilka przemyśleń na ten temat.

TO WSZYSTKO PASUJE
Chociaż na wybór koszuli ma wpływ wiele czynników, takich jak kolor, materiał i wzór, żaden z nich nie jest tak ważny jak dopasowanie. Po prawidłowym ustaleniu tego aspektu reszta powinna ułożyć się na swoim miejscu.

Dobrze skrojona koszula dopełni sylwetkę, podkreślając dobre partie lub ukrywając te, których wolałabyś nie pokazywać światu. Czy ktoś powiedział uchwyty miłosne? Kiedy to osiągniesz, będziesz naturalnie czuć się bardziej komfortowo, a przez to bardziej pewny siebie.

Zanim jednak zdecydujesz się na zakup najluźniejszej koszuli w nadziei, że uda ci się ukryć swoją słabość do śniadaniowych babeczek czekoladowych , miej to na uwadze. Luźna koszula oznacza duże fałdy, a duże fałdy sprawiają, że wyglądasz na większego; możesz zobaczyć, dokąd z tym zmierzamy. Z drugiej strony, a niektórzy mogą powiedzieć przewrotnie, zbyt obcisła koszula sprawi, że będziesz wyglądać na dużą, w rzeczywistości za dużą na swoją koszulę.

W tym miejscu wiedza krawiecka jest na wagę złota w przypadku guzików z litego złota. Dobry krawiec znajdzie środek, który idealnie dopasuje się do Twojej sylwetki, bez względu na Twój rozmiar i kształt.

Może się okazać, że wybór kroju jest mylącym zadaniem, ponieważ wiele marek wybiera osobliwe kategorie koszul. Kto tak naprawdę wie, co to jest super koszula slim-fit?

W rzeczywistości istnieją trzy główne kategorie i chociaż istnieje wiele podkategorii, każda koszula znana mężczyźnie powinna należeć do jednej z tych trzech grup.

KLASYCZNY/REGULARNY KRÓJ
To jest koszula, którą twój ojciec nosił codziennie do biura, koszula, którą nosiłeś do szkoły i najprawdopodobniej pierwsza koszula, którą kiedykolwiek kupiłeś. Większość koszul na wieszakach w działach odzieży męskiej będzie należeć do tej kategorii.

Nie możesz się pomylić z koszulą o regularnym kroju. Nieco hojne zastosowanie materiału nadaje jej nieco pudełkowaty wygląd, ale zapewnia również swobodę ruchu, dzięki czemu jest popularna wśród mężczyzn, którzy przedkładają wygodę nad styl.

DOPASOWANY KRÓJ
Jeśli regularny krój zajmuje pierwsze miejsce w rankingu popularności dzięki samej sile liczb, to koszula o dopasowanym kroju plasuje się na drugim miejscu. Ten styl jest znacznie bardziej rozpowszechniony w ostatnich latach, ponieważ my, mężczyźni, zaczynamy doceniać niuanse stylu, które pomagają nam wyróżnić się z tłumu.

Koszula o wąskim kroju ma wyższy otwór na ramiona, który pozwala uzyskać kształtny wygląd, który jest bliższy ciału, co czyni ją najlepszym wyborem dla osób dbających o ubiór.

Jednak jego przydomek nie oznacza, że ​​jest przeznaczony wyłącznie dla mniej niż tęgich osób. Nawet ci z nas, którzy pakują dodatkowy kilogram lub dwa, mogą wybrać ten styl, jeśli nie jest zbyt ciasny lub jeśli użyty materiał ma trochę elastyczności.

SKINNY KRÓJ
Koszula o kroju Skinny robi dokładnie to, co mówi na etykiecie. To wyjątkowo obcisła koszula, która otula każdy centymetr Twojego tułowia. Każdy mięsień, każde wybrzuszenie jest widoczne dla wszystkich. Nie trzeba dodawać, że nie jest to najpopularniejszy wybór w przeciętnej męskiej populacji.

Jeśli nie jesteś niewiarygodnie pewny siebie i nie masz szczególnej sylwetki, która wygląda wyjątkowo dobrze w ekstremalnie obcisłych ubraniach, to byśmy tego przegapili.

KTÓRY FASON POWINIENEM WYBRAĆ?
Gdy nie ma wieszaka, wybieramy koszule o regularnym lub dopasowanym kroju i unikamy obcisłego kroju.

Mężczyźni o cięższym fasonie powinni czuć się bardziej komfortowo w koszulach o regularnym kroju, podczas gdy ci o lżejszej budowie lub bardziej skoncentrowani na stylu powinni zdecydować się na dopasowany krój.