Categories Daisylette

SZORTY

Podobnie jak nasze dzieci, tego lata chcę nosić tylko „ubrania do zabawy”. Jasne, że mam wszystkie moje szorty, które noszę w miejscach publicznych lub na grillu, ale w większości siedzę i piszę, ćwiczę/wyprowadzam psy lub bawię się z dziećmi (w wodzie). Jesteśmy w Trójmieście i myślałam, że dobrze się spakowałem, ale każdego dnia nie mam ochoty nosić moich „ szortów ” (szorty dżinsowe), decydując się na moją jedną parę szortów do biegania(które są doskonałe). Jest gorąco. Chcę być wygodna. Siedzę przy biurku lub jestem bardzo aktywna. I chociaż mogłabym po prostu powiększyć i kupić nowe szorty damskie, żeby nie były tak obcisłe (patrz, mamo! Wciąż dorastam! ). Więc weszłam do sieci i znalazłam kilka, skontaktowałam się z marką, którą chciałem wypróbować. Robiąc to, zdałam sobie sprawę, że są pewne jasne wymagania, których szukałam.

Oto moje wymagania:

  1. Nie mogą wcinać się w pasie. Spodenki powinny być dopasowane tak, aby nie tworzyły wybrzuszenia u góry. Jest to zarówno bardzo nieładne, jak i bardzo niewygodne. Powinny ładnie leżeć w talii lub biodrach. Kropka. Jestem Zszokowana niektórymi z tych firm, które najwyraźniej nigdy nie umieszczały ich na prawdziwej osobie.
  2. Muszą ładnie opadać lub układać się – tzn. nie zbijać się w kroczu lub pośladkach. Jeśli są wykonane tanio, umieszczenie szwu może stać się problemem. Właściwe umieszczenie szwów może sprawić, że będzie super ładne, a niewłaściwe może wywołać różnego rodzaju żenujące wybrzuszenia. Nie, dziękuję. Chcę mieć płaski brzuch, nie dodając objętości z przodu, prawda.
  1. Chcę wyglądać uroczo, tak jak mi zależy, lub mieć wyczucie stylu. Lubię wyglądać / czuć się sportowo, a nie flejtuchowato. Jest wiele bawełnianych szortów ze sznurkiem, których próbowałam, ale wiele z nich wyglądało bardziej jak tanie spodenki od piżamy i czułam się w nich naprawdę niezdarna. Wiele z nich było super przezroczystych. Mam już swoje ulubione letnie spodenki od piżamy. Chcę, aby szorty, które nadal wydawały się być częścią stylowego stroju – nawet jeśli są tylko na plaży lub podczas treningu.

Kiedy po raz pierwszy je dostałam…Myślałam, że są dość drogie, ponieważ są proste i lekkie. Są praktycznie nieważkie. Potem je zakładam i uwielbiam, jak siedzą – płasko z przodu, lekko rozkloszowane (sprawia, że ​​nogi wyglądają na szczuplejsze) i są luźne, ale nie odpadają. Noszę je często z moim kostiumem kąpielowym na łodzi lub na plaży, działając jako urocza, łatwa przykrywka. Rozcięcie z boku jest urocze/seksowne i nawet w nich pływam, co jest po prostu cudowne. Naprawdę staram się być tą mamą, która nie boi się pływania/zabawy z moimi dziećmi ze skrępowania. Te spodenki – po prostu są fajne, sportowe i ośmielę się powiedzieć „hip”. Noszę go z moim kostiumem i czuję się świetnie.