BLUZY DAMSKIE

Bluzy dla kobiet: ulubiony trend w modzie


Znasz te stroje, które nosisz bez żadnych skojarzeń krawieckich? Tak, wiem, że to trudne, ale jestem pewna, że jest kilka, takich jak spodnie dresowe, t-shirty, które nosisz w domu, lub bluzy z kapturem dla kobiet, kiedy ćwiczysz lub idziesz na zakupy. Nie wiedzieliśmy, że rzeczy, które uważamy za oczywiste, są najważniejsze.


Bluzy damskie: od strojów gimnastycznych do strojów ulicznych
Przede wszystkim bluzy damskie nie są niczym nowym, tylko wyglądają na nowe ze względu na JAK je nosimy i dlatego, że moda sama w sobie stała się bardziej eklektyczna . W dzisiejszych czasach wszystko kręci się wokół stylu ulicznego i osobistego, z wielkim naciskiem na mantrę „wszystko pasuje do wszystkiego”. Pomyśl o tym jako o środkowym palcu reguł mody, jeśli chcesz.

Druga ze wszystkich bluz z kapturem dla kobiet wynika zarówno z obsesji na punkcie fitnessu i sportu, którą wszyscy mamy w dzisiejszych czasach, która najwyraźniej wykracza poza ciało. Każda odzież sportowa w dzisiejszych czasach jest tak modna i tak fajna, że ​​nosi się ją również poza siłownią. Tak jest oczywiście w przypadku bluz z kapturem dla kobiet.

Oprócz nich legginsy, crop topy, siateczkowe tkaniny, czapki bejsbolowe, spodnie dresowe – wszystko to jest częścią stylu, który jest bardzo swobodny, ale elegancki.

Dlaczego na świecie mielibyśmy zamieniać się i zmieniać 1 000 000 strojów w ciągu dnia, bo musimy iść do pracy. Tak więc społecznie akceptowalne, bardziej modne w dzisiejszych czasach, jest noszenie fajnych bluz z kapturem, na przykład nawet do noszenia biurowego, i łączenie ich z bardziej dopracowanymi lub eleganckimi ubraniami, zwłaszcza gdy wiesz, że tego dnia masz dużo do załatwienia po pracy. Noś bardziej szykowną lub podstawową bluzę z kapturem z czarnymi szykownymi spodniami lub ołówkową spódnicą i szpilkami. Brzmi szalenie, ale wygląda dobrze i wyrafinowanie.

Jak nosić bluzy dla kobiet?
Jest na to tylko miliard sposobów. Właściwie istnieją 2 główne sposoby noszenia bluz z kapturem.

PEŁNY STYL TRENINGU
Ta bluza z kapturem jest idealna na siłownię lub na zajęcia sportowe, a może nawet na podróż lub weekendowe wakacje, gdy wybierasz pełny strój sportowy. Chodzi o niemodną atmosferę tutaj z trampkami, bluzami / legginsami / szortami, damską bluzą z kapturem, może czapką z daszkiem i to wszystko. Jest fajny, swobodny i bardzo łatwy styl.

WYRAFINOWANIE W STYLU ULICZNYM
Chodź do mamy. Pomyśl o dowolnym stroju na świecie, a następnie połącz go z bluzą z kapturem. Co więcej, wybierz bluzy dla kobiet zamiast marynarek lub swetrów i zawsze dorzucaj odważne dziewczęce detale, takie jak: szpilki, czerwone usta, duża biżuteria, świetne paznokcie.

Wiele dziewczyn o niesamowitym stylu nosi bluzy jako okrycie wierzchnie i łączy je ze spódnicami w dowolnym stylu i szpilkami, a nawet płaskimi butami (botkami, trampkami, brogsami). Wygląd jest niesamowicie wszechstronny i modny.

Aby uzyskać bardzo mocny seksowny styl inspirowany glamem getta, załóż masywną bluzę z kapturem jako sukienkę. Połącz go ze świetnymi butami, takimi jak na przykład botki na obcasie lub trampki, aby uzyskać bardziej wyluzowany styl. UWIELBIAM ten styl. Jest tak wzmacniający, seksowny i miejski, ale w pewien sposób nie wymagający wysiłku.

Innym sposobem noszenia bluz z kapturem dla kobiet – jest stylizacja ich na swetry. Bluza z kapturem pod marynarką lub skórzaną kurtką to idealny kontrast stylistyczny dla wyrafinowanego stroju.