Categories Daisylette

BLUZKI I T-SHIRTY

JAKIE SĄ RODZAJE BLUZEK DAMSKICH?

Eleganckie Bluzki Damskie
Można przeoczyć luźne i obwisłe bluzki, które były popularne kilka lat temu. Jednak w dzisiejszym świecie strój damski to przede wszystkim kobieca elegancja, szyk, klasa i wyrafinowanie. Tkaniny są jasne i przewiewne, co sprawia, że ​​ten rodzaj bluzki jest wygodny w połączeniu z jej wyrafinowaniem. Elegancka bluzka do pracy jest dostępna w różnych gładkich i jedwabistych kolorach, przy czym najczęściej wybierana jest biel i błękit . Do biura możesz wybrać się z bluzkami krawatowymi z krótkim lub długim rękawem lub na każdą uroczystą okazję z bluzką bez rękawów.

Bluzka w kwiaty
Jeśli chcesz wyglądać szykownie w swoim miejscu pracy, powinnaś pomyśleć o kwiecistej bluzce uzupełnionej spodniami lub spódnicą, a jeszcze lepiej dobrze zaprojektowanej, dopasowanej kurtce. Odejdź od zwykłych białych bluzek i weź pod uwagę świetną biznesową bluzkę w kwiaty , która może nadać elegancki kolor ubraniom w miejscu pracy. Najważniejsze, aby spódnica lub spodnie idealnie pasowały do ​​tego typu bluzki. Jednolite kolory są zawsze szykowne i stylowe, ale możesz również wziąć pod uwagę bluzki robocze z żywymi kwiatami lub małymi symetrycznymi wzorami.

Bluzki vintage
Bluzka
w stylu vintage ostatecznie podchwyciła trend w modzie dla kobiet w miejscu pracy i jest bardziej niż mile widziana. Bluzka vintage do pracy to stylowa i szykowna koszula damska. Są bardzo stylowe i kobiece. Doskonale sprawdzają się w różnych miejscach pracy oraz na wszelkiego rodzaju imprezach półformalnych i formalnych. Dopóki je masz, możesz usztywnić dowolnymi spodniami, spódnicą, butami lub akcesoriami. Linia spódnica i spódnica ołówkowa to „musisz mieć”, ponieważ doskonale uzupełniają bluzkę vintage.