Categories Daisylette

POŃCZOCHY

Czy mogę nosić pończochy do biura?


Oczywiście powinnaś nosić wszystko, co sprawia, że ​​czujesz się dobrze i czujesz się dobrze ze sobą. To jest krótka odpowiedź.

Długa odpowiedź jest nieco bardziej skomplikowana i zależy od wielu czynników.

Po pierwsze, niektóre zakłady pracy mają jednolity lub ustalony strój do pracy, którego należy przestrzegać… obecnie niewiele, ale jest. Pielęgniarstwo i linie lotnicze to dwa przykłady, w których wyroby pończosznicze nie zawsze są wymagane, ale można do nich zachęcać. W przypadku tych miejsc pracy będziesz nieco ograniczona, ale nadal powinnaś być w stanie wybrać styl, który Ci odpowiada. Na przykład, jeśli „musisz” nosić granatowe pończochy damskie, nadal często możesz wybierać między przezroczystymi lub matowymi pończochami – a jeśli uważasz, że niewiele kobiet nosi pończochy do pracy, byłabyś zdumiona!
Codziennie rozmawiamy z kobietami, które do pracy wybierają pończochy zamiast rajstop. Powodów tego jest wiele i zróżnicowanych, ale tradycyjnie obejmują one zdolność pończoch, które dają pewność siebie (nawet jeśli jesteś jedyną osobą, która wie, że nosisz efektowne legginsy), nieuniknione korzyści higieniczne w porównaniu z rajstopami, a nawet zdolność do chowania brzucha dobry pas do pończoch.

Pończochy czy rajstopy?
Są też miejsca pracy, w których masz całkowitą swobodę wyboru stroju. Czy wybrać pończochy czy rajstopy? Jeśli nosiłaś rajstopy, ponieważ uważasz je za wygodne do noszenia przez cały dzień, możesz być zaskoczona, jak wygodne są pończochy.

Jeśli nosisz dobry pas do pończoch, aby utrzymać pończochy – im szerszy, tym lepiej na cały dzień – zauważysz, że pończochy poruszają się wraz z ciałem podczas siedzenia i stania. Nie spadną, a będziesz o wiele wygodniejsza, ponieważ pończochy oczywiście nie mają zakrytego obszaru „majtek”.

Nie ma więc obaw o wygodę czy praktyczność (chociaż zakładanie pończoch rano zajmie około 30 sekund dłużej!), ale co z raczej efektownym aspektem noszenia pończoch do pracy?
Cóż, nikt się nie dowie – oprócz ciebie. To, że nosisz pończochy, nie oznacza, że ​​nikt inny nie będzie wiedział o Twoim wyborze pończoch – można nawet nosić krótsze spódnice bez odsłaniania pończoch, wystarczy wybrać odpowiedni rozmiar pończoch i pasa do pończoch . Fakt, że będziesz wiedziała, prawie na pewno sprawi, że poczujesz się bardziej elegancka i będziesz mieć kontrolę nad swoim dniem pracy. To niesamowite, jak wzmacniająca może być bielizna.

Od nas, kobiet, często oczekiwano, że do pracy będziemy ubierać się w takim czy innym stylu. Te dni na szczęście mijają, a teraz widzimy ogromną liczbę kobiet, które chcą zachować klasyczny, dopracowany wygląd, jaki mogą dać tylko wyroby pończosznicze.

Z tego powodu dbamy o to, aby każda kobieta była zaspokojona – nie tylko na pończochy , ale także pończochy samonośne i rajstopy .