MASKI

Kobiety w maskach są gorące – To znaczy, albo to rozumiem, albo zupełnie tego nie rozumiem, ponieważ jeśli muzułmańscy mężczyźni sądzili, że zakrywanie twarzy sprawi, że ich kobiety będą mniej pociągające dla innych, to całkowicie się mylą.

Oczy kobiety to jej najseksowniejsza cecha, teraz to widzę. Nie muszę nic więcej widzieć.

Prawie nie ma kobiety, którą uważam za nieatrakcyjną.

Zwykle tak nie jest. Uważam, że atrakcyjna jest tylko połowa kobiet, które widzę. Musi być coś w kształcie ust, nosa lub podbródka, co czasami wytrąca kobietę z mojej kategorii „jest gorąca”. Z powodu wdrukowania w to, co piękne, tęskniłem za wszystkimi tymi pięknościami. Bo jasne, jej usta i podbródek mogą nie być moją rzeczą – ale cieszę się tymi oczami. Błyszczą i błyszczą. A brwi są jak seksowne pończochy oczu. Dodają trochę kontrastowego koloru. Oprawiają i kształtują seksowną krzywiznę brwi i rzęs, pod spodem i tak dalej. Oczy mają to!

Półnikab to moja ulubiona forma hidżabu (skromność w ubiorze). Pozwala na wysunięcie górnej części nosa, oczu i brwi oraz dolnej części czoła z zakrytej kobiecej sylwetki. To mniej więcej to samo, co nasze współczesne maski. Oczywiście mamy teraz do wyboru szeroką gamę mody, ponieważ cała branża powstała z dnia na dzień, aby zaspokoić nasze potrzeby krawieckie i sanitarne. Nie ma dla mnie jednak większego znaczenia, czy ma na sobie zwykłą białą pseudochirurgiczną maskę, czy jakąś designerską, trwałą i seksowną rzecz, jestem wciągany przez maskę i do królestwa uduchowionego piękna wszystkich kobiet.