SZLAFROKI

W dzisiejszych czasach szlafroki damskie są używane na wiele sposobów. Używamy ich, aby się wysuszyć, ogrzać i okryć po kąpieli, zrelaksować się w spa i są idealnym dodatkiem do naszej garderoby podczas relaksu w domu.

Gdyby było to akceptowane społecznie, jesteśmy pewni, że większość z nas żyłaby w naszych luksusowych szatach i strojach wypoczynkowych. Ostatnie trendy sprawiły, że celebryci nosili piżamy i bieliznę publicznie. Kimono i szaty bieliźniane to style, które świat mody zaadoptował do łączenia z dżinsami i innymi „zewnętrznymi” elementami garderoby. Jeśli oni to robią, my też możemy to zrobić, prawda?
Mówiąc o noszeniu rzeczy w miejscach publicznych, które nie są zbyt, no cóż, powszechne, niektórzy celebryci zostali nawet ubrani w szlafroki, aby wpaść do lokalnego sklepu.

Podobnie jak my, gwiazdy i ludzie w mediach również noszą szlafroki. Kto może je winić, kiedy są tak cholernie wygodne !
Szlafroki , zwane również szlafrokami, szlafrokami i podomkami, sięgające setek lat wstecz , były pierwotnie noszone przez mężczyzn między XVII a XIX wiekiem. Nazwany „banyanami”, projekt kimono w kształcie litery T, pochodzi z Persji i Azji. Niewiele jest, gdy czytając historię, wspomina się o kobietach noszących szlafroki. Wydaje się, że kobiety nosiły je dopiero w XIX wieku. Teraz szlafroki są koniecznością dla każdego.

Ubierz się w dobrym stylu
Cała idea luksusowego szlafroka to wygoda. Są naszymi ciepłymi towarzyszami. Wszyscy mijaliśmy w sklepie puszysty szlafrok i po prostu musieliśmy się zatrzymać, żeby go pogłaskać. Nie zaprzeczaj. Co więcej, kto po kąpieli lub prysznicu chce posiedzieć w ręczniku, kiedy można się wysuszyć w szlafroku (typu frotte). Zwłaszcza jeśli nie mieszkasz sama, ponieważ ręczniki czasami mogą być nieco zbyt kuse. Możesz jednak odłożyć ręcznik, aby wysuszyć włosy!
Na rynku szlafroków istnieje wiele różnych stylów, materiałów i funkcji, z których wszystkie mają swoje zalety dla użytkownika. Ciepło, wygoda i chłonność to tylko niektóre z głównych korzyści, jakie oferują szlafroki, w zależności od materiału i wzoru. Przy tak wielu dostępnych opcjach każdy może znaleźć szlafrok, płaszcz domowy lub szlafrok.

Nie zadowalaj się swoim obecnym, zjedzonym przez mole, zakurzonym szlafrokiem. Tak naprawdę nie potrzebowaliśmy ich tego lata ze względu na niesamowitą pogodę, więc twój stary faworyt prawdopodobnie nie ujrzał światła dziennego od dobrych kilku miesięcy. Czy jest lepszy pretekst do zainwestowania w nowy ?

Asortyment szlafroków w Daisylette jest puszysty, dopasowany i świetnej jakości. Więc dalej, zafunduj sobie. Twoje ciało nie tylko Ci za to podziękuje, ale będziesz mogła się zrelaksować !