KOMPLET BIELIZNY PLUS SIZE

Obejmij swoje kształty dzięki bieliźnie w dużych rozmiarach


Żyjemy w świecie, w którym znalezienie bielizny plus size wydaje się niemożliwe, ponieważ otacza nas idea, że ​​istnieje tylko jeden idealny rozmiar ciała, a bieliznę często projektuje się z myślą o nim. Jednak w rzeczywistości składamy się z różnych kształtów i rozmiarów ciała i musimy o tym pamiętać.

KOMPLET BIELIZNY PLUS SIZE

Więc kiedy masz plus size, znalezienie odpowiedniej bielizny może wydawać się trudne, a czasami niemożliwe. Jest to również przygnębiające, ponieważ wydaje się, że nic nie jest projektowane z myślą o Tobie.

Chcesz, aby bielizna plus size była:

 • Idealnie dopasowane
 • Wygodna
 • Wspierająca
 • Dobry stosunek jakości do ceny
 • Wytrzymała
 • Elegancka


Jednak z jakiegoś powodu wydaje się, że biustonosz, który ma wszystkie te rzeczy, nie istnieje. Tak samo jest z bielizną – im większy rozmiar, tym bardziej się ogranicza. Bielizna w dużych rozmiarach jest zwykle postrzegana jako niemodna, ponieważ jest zwykle zaprojektowana jako prosta i nudna.

A przynajmniej było… Ale wszystko się zmieniło. Inkluzywność ciała i pozytywność to najbardziej postępowe podejście, jakie kiedykolwiek było, a coraz więcej marek obsługuje kobiety w dużych rozmiarach, a nawet specjalizuje się w bieliźnie w dużych rozmiarach. W końcu zaczynamy żyć w świecie, który rozumie, że niemożliwe jest, aby każdy miał jeden rozmiar, i że każdy rozmiar, bez względu na to, jak piękny!

Z pewnością będziesz mieć kilka pytań, ponieważ znalezienie bielizny w dużych rozmiarach może nadal być trudnym zadaniem, jeśli nie wiesz, gdzie szukać. Ale dobrą wiadomością jest to, że jest tam i czeka na Ciebie! Idealna bielizna plus size istnieje, bez względu na Twój rozmiar.

Co to jest bielizna w dużych rozmiarach?


Tak naprawdę nie ma na to ustalonej odpowiedzi, ponieważ granica „plus size” różni się w przypadku każdej marki. Niektóre marki nie zawsze nazywają to plus size, ponieważ chociaż możesz mieć pełniejszy biust, niekoniecznie jesteś „plus size” w innych częściach ciała. Większość marek bielizny zwykle klasyfikuje rozmiar paska 38 wzwyż jako rozmiar plus, przy czym bielizna jest zwykle od rozmiaru 16 wzwyż .

Jak zmierzyć rozmiar biustonosza w rozmiarze Plus


Rozmiar plus nie sprawia, że ​​proces mierzenia stanika różni się od innych. Jeśli nie masz pewności, jak uzyskać pomiary i przekonwertować je na swój rozmiar, skorzystaj z naszego przewodnika, jak zmierzyć swoje piersi. Jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się z nami tutaj , a pomożemy Ci przejść przez cały proces!

Jaki jest najlepszy biustonosz dla puszystych?


Jeśli szukasz dobrego biustonosza plus size, zwróć uwagę na:

 • Szersze ramiączka lub wygodne ramiączka (szukanie komfortowych biustonoszy to dobry początek)
 • Wsparcie boczne
 • Podnoszenie i projekcja do przodu (zwykle ma to postać biustonosza push-up )
 • Dobre krycie ( najlepsze krycie zapewnia biustonosz z pełną miseczką )

Jaki styl bielizny jest najlepszy dla dużych rozmiarów?


Duży rozmiar nie oznacza, że ​​musisz nosić jedną konkretną bieliznę.

Jeśli jednak szukasz konkretnej funkcji w majtkach plus size, na przykład braku widocznych zmarszczek lub czegoś, co pochlebia Twojemu brzuchowi, zwróć uwagę na:

 • Majtki z wysokim stanem
 • Majtki bezszwowe
 • Panele na brzuchu lub majtki kontrolne
 • Pełne pokrycie/ pełne majtki
 • Seksowna bielizna w dużych rozmiarach


Rozmiar plus nie oznacza, że ​​nie masz prawa do seksownej bielizny: Twój rozmiar nie dyktuje Ci seksapilu! Jeśli chcesz coś ubrać, załóż to.

Jeśli udało nam się dzisiaj zrobić chociaż jedną rzecz, mamy nadzieję, że przypomnieliśmy Ci o kochaniu siebie. Jesteś piękna bez względu na swój kształt czy rozmiar i powinnaś nosić bieliznę, która sprawi, że będziesz wyglądać i czuć się absolutnie niesamowicie. Jeśli masz jakieś pytania lub chcesz uzyskać więcej porad na temat tego, co powinnaś zrobić, możesz znaleźć nasz przewodnik po bieliźnie.