Categories Daisylette

KOSZULE NOCNE I PIŻAMY

Najlepsze damskie piżamy


Znalezienie idealnego zestawu piżam to coś więcej niż wybór najładniejszego projektu. Oczywiście spanie w dobrym stylu nigdy nie jest złe! Istnieje jednak metoda doboru materiałów, rozmiarów i specjalnych cech, które najlepiej pasują do Twojego wyjątkowego ciała. W rzeczywistości wybranie idealnego zestawu piżam może nawet pomóc ci lepiej spać w nocy (a kto może odmówić?).

Aby wymienić tylko kilka, oddychalność, koordynacja kolorów, umiejscowienie kieszeni, pielęgnacja i właściwości odprowadzania wilgoci to czynniki, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze wymarzonej piżamy damskiej.

Zestaw piżamy Daisylette
Jeśli chcesz się ochłodzić w ekologicznym zestawie piżam, to może być dla Ciebie. Ta stylowa kombinacja koszulki i szortów z dekoltem w szpic jest wykonana głównie z wiskozy z bambusa, materiału znanego z właściwości roślinnych.

Plusy

  • Ach, piżamy na bazie bambusa — od czego mam zacząć? Wiskoza z bambusa jest naturalnie odprowadzająca wilgoć, antybakteryjna, hipoalergiczna i pozyskiwana ze zrównoważonych źródeł. Z tych powodów moja sypialnia jest zaopatrywana w bambusową pościel i bieliznę nocną.
  • Czy wspomniałam, że te piżamy są również niesamowicie gładkie i kojące na skórze? Byłam gotowa na drzemkę, gdy tylko je przymierzyłam.
  • Chociaż te piżamy są wykonane głównie z bambusowej wiskozy, spandex zapewnia przyjemny odcinek, który poprawia oddychalność i nadaje elegancki, dopasowany wygląd. Ponadto kołnierz z satynową lamówką dodaje estetyki.


Cons

  • To jest wybredne, ale chciałabym, aby satynowe wykończenie obejmowało kołnierz , a nie tylko jego część z dekoltem w szpic.