Categories Daisylette

GORSETY

Czy mogę nosić gorset?


Nasi klienci różnią się między sobą wzrostem, budową ciała, pochodzeniem etnicznym i płcią, ale każdy z nich jest dokładnie taki sam, ponieważ NIKT nie jest zwolniony z noszenia gorsetów. Czy jestem za duża, żeby nosić gorsety damskie? Czy jestem za chuda, żeby nosić gorsety? Czy mogę nosić gorsety damskie? Odpowiedź na wszystkie te pytania i inne pytania typu „czy mogę” brzmi: TAK, MOŻESZ!

Nasze wysokiej jakości gorsety ze stalowymi fiszbinami to idealny wybór dla każdej osoby; pomagają podkreślić i uwydatnić naturalne krzywizny, jednocześnie nadając całkowicie nowe znaczenie i poczucie mocy! Nasza najpopularniejsza sylwetka, sylwetka klepsydry, została zaprojektowana tak, aby była anatomicznie ukształtowana i dokładna dla ciał wszystkich ludzi, zapewniając jednocześnie wygodniejsze dopasowanie nad klatką piersiową, wsparcie dla odcinka lędźwiowego pleców, bardziej płaski brzuch i dramatycznie określone biodro. Jest coś tak satysfakcjonującego, gdy widzisz ściągniętą talię, podniesiony biust i prawidłową postawę! Wszystkim nam powiedziano, że sposobem na okazanie pewności siebie i siły jest wstać ładnie i wysoko, z plecami do tyłu… maleńka, proszę bardzo!

Szczycimy się tym, że jesteśmy w stanie zapewnić niemal każdemu gorset, jakiego pragnie. Chociaż wybór gorsetu okaże się najtrudniejszą częścią zakupu gorsetu, istnieje kilka prostych kroków, aby znaleźć odpowiedni rozmiar gorsetu: zmierzyć, gdzie talia zagłębia się po bokach, pozostając zrelaksowanym. To jest twój naturalny pomiar talii.

Teraz szybko poruszę temat gorsetów damskich. Krótko mówiąc, dla nas nie ma różnic. Chociaż oferujemy gorsety specjalnie oznaczone jako gorsety, wszystkie nasze produkty można uznać za unisex.

Firma Daisylette wierzy, że nasze gorsety są przeznaczone dla wszystkich osób i zachęcamy każdego do wypróbowania jednego przynajmniej raz w życiu; pozytywność ciała, otwartość i pewność siebie są tym, czego wszyscy pragniemy. Pozwól nam pomóc Ci osiągnąć te pragnienia, jednocześnie poświęcając czas na powiedzenie: Dziękuję za bycie wspaniałym!