Categories Daisylette

BODY

Wszystko o body wyszczuplające


Body damskie wyszczuplające to NIESAMOWITE stroje wyszczuplające i są IDEALNE, jeśli chcesz zrobić wszystko na specjalną okazję.

Istnieją 3 główne style body wyszczuplające
Body wyszczuplające nogawki typu figi . Ten fason ma dolną część nogawki i świetnie nadaje się do noszenia pod bardzo krótkimi spódnicami i sukienkami.
Body wyszczuplające do połowy uda. Ten model ma nogi do połowy uda i naprawdę pomaga ujędrnić chwiejne uda.
Body wyszczuplające . Ten fason jest przeznaczony do noszenia z własnym biustonoszem (lub w przypadku większości wersji można również wybrać model bez stanika). Gorąco polecam, jeśli masz biust powyżej miseczki C.
Pamiętasz te wyszczuplające body z lat 80. i 90., które były najbardziej niewygodnymi ubraniami na świecie? Spłaszczyli nam biust, zgniotli nam pośladki i wjechali na coś strasznego! No dobra, trochę nas wyszczuplili, ale nie dawali nam kształtu ani oparcia.

Wreszcie body wyszczuplające zostało wynalezione na nowo na XXI wiek! Nowe projekty i technologia stworzyły fantastyczne body , które wyszczuplają, unoszą, rzeźbią i modelują, zapewniając bardziej naturalny wygląd, szczuplejszą i gładszą sylwetkę. Body wyszczuplające , które mamy w Daisylette, nie tylko sprawią, że zmniejszysz rozmiar sukienki, ale są również niesamowicie wygodne w noszeniu !

Rzeczy do rozważenia przy wyborze body modelującego
Czy zakrywa biust czy modeluje go, czy będziesz musiała nosić pod nim stanik? Wiele body modelujących zostało zaprojektowanych tak, aby można było nosić z nimi własny biustonosz. Mają wyciętą sekcję, więc biust w ogóle nie jest zakryty. Osobiście bardzo to lubię, ponieważ mam rozsądny rozmiar biustu, który wymaga odpowiedniego podparcia biustonosza.
Jeśli Twój strój to bez ramiączek, nie ma zbyt wielu body do wyboru. Niektóre mają wielokierunkowe paski, dzięki czemu można je nosić z wiązaniem na szyi.
Jeśli masz na sobie krótką sukienkę lub spódniczkę, upewnij się, że nogi nie schodzą zbyt nisko w udach.
Wstawka – otwierana czy nie. Idealnie byłoby, gdybyś mógł korzystać z toalety bez konieczności wyrywania się za każdym razem z ubrania i body!

Tagged Tagged