Categories Diabolique

JEDNOCZĘŚCIOWE STROJE KĄPIELOWE

Jestem tak szczęśliwa, że ​​nadchodzi lato, ale ostatecznie oznacza to, że nadchodzi sezon kostiumów kąpielowych! Jestem w trakcie odchudzania i dochodzenia do mocnego i zdrowego miejsca swoim ciałem, ale najwygodniej czuję się w jednoczęściowym stroju kapielowym.

Nie lubię leżeć na słońcu. Jestem bardziej zeskokiem z trampoliny i bawię się z moimi dziećmi jak osoba na basenie, więc jednoczęściowe stroje kąpielowe, który są urocze, a także funkcjonalne, będą w sam raz dla mnie.

Miałam wspaniałe doświadczenie z bardzo popularnym jednoczęściowym strojem z Diabolique zeszłego lata. W tym roku nadal będzie pasować i jestem pewna, że będzie to mój wybór! Znalazłam też świetne stroje jednoczęściowe w Laurene!

Jedynym strojem, który rzeczywiście przymierzyłam, ale ostatecznie wróciłam, był ten piękny koronkowy od Daisylette . Był trochę za wysoko przycięty jak na moje preferencje, ale poza tym była taka urocza.

Jeśli chodzi o maskowanie, jest to ładna opcja ! I uwielbiam romper na czasy, kiedy musisz sprawić, by wyglądał bardziej jakbyś miała na sobie ubranie, a mniej jak okrycie!