PIŻAMY DAMSKIE

Tylko dlatego, że kalendarz mówi Dożynki, nie oznacza, że ​​musimy tak po prostu pożegnać się z latem. W większości obszarów pogoda może być ciepła nawet do jesieni, a sam fakt, że dzieci wracają do szkoły, a dni stają się coraz krótsze, nie oznacza, że ​​zabawa się skończyła.

Lubimy przeciągać lato jak najdłużej i jest wiele rzeczy do zrobienia, które sprawią, że poczujesz się tak, jakby szczęśliwe letnie dni jeszcze nie przeminęły.
Zaplanuj nocleg na podwórku. Możesz to zrobić dla dorosłych lub dzieci. Nie ma nic lepszego niż ustawienie podwórka z mnóstwem jedzenia, picia, a nawet plenerowym ekranem filmowym. Każdy może założyć swoją ulubioną piżamę i cieszyć się wczesnymi jesiennymi wieczorami.
Jeśli czytasz tego bloga od dłuższego czasu, wiesz, że ładne piżamy damskie to mój język miłości.
Dla mnie nie ma większej przyjemności niż założenie miękkiej, ładnej piżamy, wczołgowanie się do łóżka i czytanie dobrej książki. Moja miłość do dobrej pary pasujących piżamek zawsze była głęboka – otrzymuję ją od mojej babci.
Nie było nikogo, na kogo miałabym obsesję bardziej niż moja babcia – i dlatego – uwielbiałam jej jedwabną piżamę – tak bardzo, że zaczęła je dla mnie robić! Miałam na sobie jasnoróżową jedwabną koszulę nocną (nazywała je „koszulakami”). I dopasowane niebieskie jedwabne topy i spodnie od piżamy, które idealnie pasowały do ​​jej.
Ładna piżama sprawia, że ​​czuję się bardziej skupiona/dorosła. To po prostu zupełnie inne uczucie niż wkładanie do spania starej, zniszczonej koszulki z college’u. Myślę, że każda dorosła kobieta powinna mieć ładną piżamę!