Categories Diabolique

RAJSTOPY DAMSKIE

Rajstopy damskie ze szwem w stylu vintage


Świetny styl to cechy stroju. Aby uzyskać efektowny i kobiecy wygląd, noś pończochy ze szwem z tyłu, które wydłużają nogi. Nadaj każdemu strojowi styl vintage, Diabolique to eleganckie wyroby pończosznicze, które nigdy się nie starzeją. Pończosznicze wykończenie z czarnym szwem biegnącym z tyłu nogawki.
Jeśli cofniemy się w czasie, nylonowe pończochy damskie pojawiły się po raz pierwszy w 1940 roku, ale początek II wojny światowej zablokował ich rozwój, zarekwirowano zakłady produkcyjne. Pończochy zostały wykonane przez zszycie kawałka materiału, który tworzył tylny szew. W czasie wojny kobiety farbowały sobie nogi herbatą, aby dać złudzenie zakrytych nóg, czasem rysowały szew długopisem.

Z biegiem czasu kobiety wprowadziły te klasyczne rajstopy do swojej garderoby i uczyniły je niezbędnym dodatkiem do każdego stroju. W dzisiejszych czasach rajstopy ze szwem z tyłu są częścią modowych dodatków. Wiele wzorów inspirowanych jest tą linią na nogawce: w tym słowa, kokardki, kropki, zamek błyskawiczny, słodki kot i wiele więcej…
Styl swobodny i uliczny, połącz je z ulubioną parą butów lub trampek. Fantazyjny, klasyczny retro glamour z parą szpilek. Ponadczasowo seksowne rajstopy ze szwem z tyłu to zawsze pozycja obowiązkowa w każdej damskiej szufladzie. Dostępne we wszystkich rozmiarach dla wszystkich pań.